Strona główna Sport Piłka nożna Zimny prysznic

Zimny prysznic

I jak tu nie wierzyć w pechową trzynastkę? W trzynastym meczu swojego trzynastego sezonu w czwartej lidze Mamry Giżycko uległy dziś Jeziorakowi Iława 0:3. Była to pierwsza w tych rozgrywkach przegrana podopiecznych Zbigniewa Marczuka na własnym boisku.

Trudno pisze się o porażkach. Szczególnie trudno, jeśli nie ma się zbyt wielu argumentów na obronę przegranych. Dziś – nie ma co ukrywać – takowych argumentów szukać raczej trudno. Oczywiście oprócz ambitnej walki gospodarzy do końcowego gwizdka. Z tyłu bardzo widoczny był brak pauzującego za kartki Rafała Dardy, a im bliżej bramki przeciwnika było – niestety – jeszcze gorzej. Dość powiedzieć, że przez 90 minut miejscowi stworzyli zaledwie jedną sytuację do zdobycia gola. Stare piłkarskie porzekadło mówi, że tak się gra, jak rywal da. A dziś mądrze, szybko, widowiskowo i skutecznie grający rywal za dużo pograć Mamrom nie dał i trzeba przyznać otwarcie, że wygrał absolutnie zasłużenie.

Porażka boli, ale receptą na ten ból jest… zwycięstwo w kolejnym meczu. A więc głowy do góry, Chłopaki! Raz na wozie, raz pod wozem! Zapominamy o Jezioraku, szykujemy formę na Tęczę Biskupiec! Za tydzień wracamy z trzema punktami! KTO WYGRA MECZ??????

Z JEZIORAKIEM ZAGRALI: Karol Murawski, Jakub Waszkiewicz, Błażej Drężek, Krystian Wiszniewski, Paweł Kolator (Mateusz Szczerba), Jacek Rutkowski, Mateusz Opar (Tomasz Bańkowski), Mariusz Rutkowski (Damian Jęksa), Jan Sidorowicz (Kamil Kamiński), Filip Rusiak, Bartłomiej Szafran (Kacper Stępień)

mamrygizycko.pl

Pop-up Player Example

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here