Strona główna Sport Piłka nożna Z Wikielca wracamy bez punktów

Z Wikielca wracamy bez punktów

Pierwsze koty za płoty. W sobotnim starciu GKS-ów lepszy – a właściwie nieco skuteczniejszy – ten z Wikielca. Nasza „Gieksa” wraca do domu „na tarczy”, ale z podniesioną głową. Przegraliśmy 1:2, ale ten mecz wcale nie musiał się tak zakończyć.

O ile pierwszą połowę (wygraną przez gospodarzy 1:0) i początek drugiej odsłony (wówczas straciliśmy drugiego gola) można zapisać na plus po stronie wikielczan, o tyle ostatnie dwa kwadranse to już wyrównana gra i okazje także dla przyjezdnych. Jedną z nich kilka minut przed końcowym gwizdkiem wykorzystał wprowadzony po przerwie Michał Świderski (to debiutanckie trafienie popularnego „Świdra” w Mamrach), ale na coś więcej tym razem, niestety, zabrakło czasu. Komplet punktów został zatem w Wikielcu, Mamry spadły w tabeli na 6. miejsce, niemniej nie ma co załamywać rąk. Już za tydzień starcie z 14. w stawce Unią Susz, która dziś sprawiła sporą niespodziankę, ogrywając u siebie znacznie wyżej notowaną Tęczę Biskupiec 3:1. To będzie dla giżycczan arcyważna potyczka. Wszystkich sympatyków „kopanej” zapraszamy na stadion MOSiR w sobotę, 6 kwietnia, o godz. 16.00.

W WIKIELCU ZAGRALI: Rafał Sosnowski, Kacper Stępień, Rafał Darda, Błażej Drężek, Jakub Waszkiewicz (Michał Świderski), Filip Rusiak, Jacek Rutkowski (Bartomiej Szafran), Tomasz Bańkowski, Adam Bognacki, Mariusz Rutkowski, Krystian Wiszniewski.

UWAGA!!!!

Wszystkie bramki, jakie padły podczas sobotniej kolejki forBET IV ligi, będzie można obejrzeć w poniedziałek (1 kwietnia) na antenie Telewizji Polskiej Olsztyn (dostępnej w sieci naziemnej). Koniecznie włączcie telewizory o godz. 19.10!